…Compass Yourself to the Quality…

Marine Services Compass zostało założone w odpowiedzi na potrzeby armatorów. Pożądano jednej kompleksowej firmy która byłaby w stanie sprostać wymaganiom nie tylko załogi ale i kompani w aspektach technicznych, serwisowych.

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez pracę w branży morskiej, jesteśmy w stanie sprostać trudnościom, wymaganiom, i zarówno zaaranżować wszelkie serwisy statkowe, jak i dostarczyć każdy element wyposażeniowy.

Obecnie dostarczamy zaopatrzenie na jednostki Polskich i Zagranicznych armatorów, w swojej ofercie posiadając: serwisy, naprawy, przygotowywanie certyfikatów, jak również dostawy na statki, zarówno z zakresu żywności jak i techniki okrętowej.

Działamy w portach zarówno Polski: Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, jak i w portach Niemiec: Wolgast, Vierow, Sassnitz, Stralsund, Rostock.

Działamy by sprostać oczekiwaniom stawianym nam przez firmy współpracujące, dostawców, operatorów statkowych, wykonując pracę odpowiedzialnie i rzeczowo.

Nasza praca w porcie oraz na stoczni oparta jest na uwarunkowaniach klasyfikatorów statkowych : DNV, Lloyd’s, RMRS, RINA, Bureau Veritas.

Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie przez nas wykonywane i organizowane prace, sa w pełni ubezpieczone.

Zapraszamy do współpracy z Nami, bez żadnych obaw o jakość lub ewentualne reperkusje.

Contact

Krzysztof (Chris)
+48 697 624 907
Łukasz (Lucas)
+48 690 977 732

Office:
Andrzeja Antosiewicza 1
71-642 Szczecin, Poland

Szczecin

null

Andrzeja Antosiewicza 1,
71-642 Szczecin, Poland

Gdańsk

null

Ul. Twarda 12,
80-871 Gdansk, Poland

Krzysztof (Chris)
+48 697 624 907
Łukasz (Lucas)
+48 690 977 732

Office:
Andrzeja Antosiewicza 1
71-642 Szczecin, Polska